Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s. je úspěšnou českou firmou působící na trhu více než 14 let. Poskytujeme klientům nezávislou a komplexní konzultační činnost v oblasti financí a pojišťovnictví - finanční plánování, spoření, renta, financování bydlení a zabezpečení.

Náplň práce:
Poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí, rozvoj obchodních aktivit, dlouhodobý klientský servis.

Požadujeme:
Min. vzdělání s maturitou, dobré komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost, ochotu učit se novým věcem, uživatelskou práci na PC, trestní bezúhonnost a bezdlužnost.

Nabízíme:
Stabilní zázemí úspěšné české firmy působící na trhu více než 14 let, motivující stropem neohraničené finanční ohodnocení, systém bezplatného průběžného vzdělávání, podporu zkušených manažerů, neomezený profesní a kariérní růst, možnost budování vlastního týmu spolupracovníků, flexibilní pracovní dobu, systém firemních benefitů, nastartování nové kariéry pro zkušené obchodníky, vhodné i pro absolventy, typ pracovní smlouvy: OSVČ.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 1. 2013, 15:57

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Liberec
Pracovní poměr
Práce na živnosťák