Flexibilní práce v centru Brna: 70-150Kč/h

Hledáte práci, která Vás bude bavit a budete do ní chodit s nadšením a elánem? Pokud ano, přidejte se k nám, a staňte se i Vy součástí našeho TOP týmu! Právě teď je ta nejlepší doba kdy začít vydělávat vysoké odměny! Pracoviště 5 minut od centra Brna.

Náplň práce
Telefonické oslovování stálých klientů našich obchodních partnerů
Administrativní činnost související s chodem call centra
Podílení se na zvyšování zákaznické spokojenosti

Nabízíme
Fixní a bonusová část mzdy až 150 Kč/h
Osvědčený bonusový systém za prodané produkty a Vaši docházku
Flexibilní systém plánování směn (4,6,8, 12hodin/den)
Odborné vstupní zaškolení na náklady společnosti!
Pravidelná zpětná vazba se zkušenými supervizory směřující k Vašemu individuálnímu zdokonalování
Práce na zajímavých projektech
Zázemí stabilní české společnosti
Moderní a čisté prostředí v centru Brna
Plně vybavená kuchyňka a občerstvení na pracovišti
Nápoje na pracovišti (voda, káva)
Sleva na fitness a kosmetiku, nacházející se ve stejné budově
Dlouhodobé i krátkodobé soutěže o zajímavé ceny
Zajímavé finanční ohodnocení za doporučení budoucího kolegy

Požadujeme
Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti bez vady řeč
Příjemné vystupování, pozitivní vztah k lidem, týmový hráč
Uživatelskou znalost PC
Odvahu při obchodování po telefonu
Schopnost při zdolávání námitek klientů
Zkušenost z pozice prodejce po telefonu na aktivní lince výhodou
Minimální věk 15let

Brigáda je vhodná zejména pro studenty, aktivní důchodce, nezaměstnané osoby, maminky na mateřské dovolené a invalidní důchodce.
Zašlete nám svůj životopis, spojíme se s vámi a domluvíme osobní pohovor v naší společnosti.
Vytvořeno: 27. 2. 2015, 10:23

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
Brnox 423
Istimax 182
Čezx 61
o2x 56
PRÁCEx 251