Geodet / geodetka (platová třída 9 až 11)

Zeměměřický úřad

Zajišťujeme správu geodetických základů České republiky. Poskytujeme přístup ke geodetickým údajům o bodech bodových polí a další. Zaměřujeme se také na pravidelnou aktualizace databáze. Síť je složena ze stanic navigačních systémů rovnoměrně rozmístěných na celém území se známými souřadnicemi.

Více informací o společnosti naleznete na www.cuzk.cz.

Náplň práce:
• výkon zeměměřických činností nebo zpracovatelské práce, práce s geodetickým softwarem, popř. práce s GIS

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (v závislosti na platové třídě) - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:
• pracovní/služební poměr na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, FKSP, příspěvek na stravování
• nástupní plat od 21 710 Kč do 37 170 Kč, osobní příplatek
• odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.spackova@cuzk.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Státní správa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha

Telefon
224819391