Hlavní účetní

EKOSTAVBY Louny s.r.o. je společnost s více než 20-ti letou historií. Jedná se o stavební společnost, která se zaměřuje především na dopravní a vodohospodářské stavby. Svojí velikostí patří mezi středně velké podniky. Ve svém regionu je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v této oblasti podnikání.

Náplň práce:
• Je přímo podřízený finančnímu řediteli
• Řídí práci odborných účetní
• Dohlíží na celkové účtování společnosti
• Zpracovává účetní závěrku a podklady pro daňová přiznání

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Praxi v oboru účetnictví min. 3 roky
• Znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet)
• Znalost systému HELIOS výhodou
• Flexibilitu, loajalitu, spolehlivost
• Manažerské a komunikační dovednosti
• Zkušenost s vedením týmu lidí vítána

Nabízíme:
• Zajímavou práci ve stabilní společnosti
• Velmi dobré pracovní i platové podmínky
• Týmovou spolupráci
• Možnost odborného i kariérového růstu
• Penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
• Další benefity nefinančního charakteru

Místo práce: Louny

Termín nástupu: říjen 2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 31. 7. 2013, 15:20

Obor
Finance, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj