HR Manager pro Českou republiku

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je RONAL CR s.r.o. – lídr ve výrobě hliníkových kol.

Náplň práce:
- Vedení oblasti lidských zdrojů v České republice se dvěma výrobními závody;
- poradenství vedení společnosti a odborným vedoucím pracovníkům ve všech personálních záležitostech;
- plánování personálních a finančních zdrojů a s tím spojený nábor, výběr a rozvoj zaměstnanců;
- rozvoj zaměstnanců, organizace a provádějí rozvojových a tréninkových programů;
- personální controlling a reporting;
- provádění pracovněprávních opatření (např. pracovní smlouvy, přeložení, výpovědi, atd.);
- vzájemná důvěra a spolupráce se zástupci zaměstnanců;
- řízení mezd, stejně jako zodpovědnost za celkové zúčtování a správu mezd;
- reporting a úzká spolupráce s centrálou ve Švýcarsku.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na lidské zdroje, stejně jako odpovídající pracovní zkušenosti na srovnatelné pracovní pozici.
- Dobrá znalost pracovního práva, daňového práva a práva sociálního zabezpečení.
- Zkušenost se spoluprací se zástupci zaměstnanců.
- Spolehlivost, flexibilita a schopnost dobře a otevřeně komunikovat.
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Nabízíme:
- Zajímavou práci v novém moderním prostředí;
- zázemí silné prosperující společnosti;
- nadstandardní platové podmínky;
- týden dovolené navíc;
- 13. plat;
- následné profesní školení;
- závodní stravování.

Místo práce: Jičín

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám nejlépe e-mailem Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
nebo adresu:

RONAL CR s.r.o.
Šárka Trniková, Manager Human Resources
Jungmannova 1117
506 01 Jičín, Czech Republic
Phone +420 493 587 118
Vytvořeno: 20. 8. 2014, 15:50

Obor
Personalistika a lidské zdroje (HR)
Plat
dohodou
Lokalita
Jičín

Další inzeráty s nálepkami:
HRx 21
AJx 153
managerx 211