Industrial Agent

Colliers International je jedním z hlavních poskytovatelů služeb v oblasti komerčních nemovitostí v České republice specializují se v zemích střední a východní Evropy především na pronájmy kanceláří, investiční prodeje, pronájmy a prodeje průmyslových nemovitostí, zastupování nájemníků, oceňování nemovitostí, a poradenské služby. Více informací na colliers.com, colliers-industrial.cz.

Náplň práce:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí (klientů) jak pro oddělení zastupující pronajímatele, tak i pro oddělení zastupující nájemce. Podílení se na růstu zakázek průmyslového oddělení (cold calling, schůzky, účast na konferencích, veletrzích a společenských akcích). Komunikace s developery a stávajícími klienty (v českém i anglickém jazyce). Příprava nabídkových, marketingových a smluvních dokumentů dle potřeby. Reporting skutečných a potenciálních výnosů, které jsou výsledkem osobní iniciativy (na základě odvedené práce). Tato pozice je podřízena vedoucímu průmyslového oddělení a výkonnému řediteli.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání. Praxe v oblasti realit (nejlépe v oboru průmyslových nemovitostí) minimálně 3 roky. Vynikající komunikační schopnosti (slovem i písmem) v českém jazyce (povinné) i angličtině. Výborné organizační schopnosti, time management, disciplína a schopnost pracovat na více úkolech současně. Pokročilá znalost MS Office (požadována především velmi dobrá znalost MS Excel). Iniciativa, samostatnost, logický úsudek a smysl pro detail. Časová flexibilita. Řidičský průkaz - skupina B (aktivní řidič). Proaktivní a energetický přístup k práci, ochota plnit náročné úkoly. Týmový hráč schopný pracovat na společných projektech a plnění společných cílů.

Nabízíme:
Bližší informace upřesníme u pohovoru.

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 4. 2012, 14:34

Obor
Reality, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha