Informatik - zaměstnanec Kanceláře úřadu

Tajemnice Obecního úřadu Jesenice vyhlašuje dne 4.5.2011 výběrové řízení na přijetí do pracovního poměru zaměstnanec územního samosprávného celku.

Náplň práce:
Správa informačních a komunikačních technologií – infrastruktura počítačových sítí, databáze. Správa programového vybavení a aplikací. Údržba a administrace webového portálu obce. Správa EZS, telefonní ústředny, serverů apod. Zajištění veškerých datových a hlasových služeb. Správa HW a SW vybavení. Příprava podkladů pro jednání orgánů obce.

Požadujeme:
VŠ vzdělání magisterského studijního programu, příp. SŠ vzdělání. Velmi dobrá znalost oboru IT. Pracovní praxe ve státní správě, popř. územní samosprávě výhodou. Řidičský průkaz výhodou.
Všeobecné předpoklady:
Občan ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, znalost jednacího jazyka (český jazyk).

Místo práce: Jesenice

Termín nástupu: Ihned

Uchazeči o výše uvedené pracovní místo předloží:
Písemnou přihlášku doplněnou níže uvedenými doklady podají do podatelny Obecního úřadu Jesenice anebo zašlou poštou na adresu Obecního úřadu Jesenice. Obálku označí slovy: „Výběrové řízení – Kancelář úřadu – IT“. Lhůta pro podání přihlášky je do 20.5.2011 do 12 hod.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, popř. titul uchazeče; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu; číslo OP; datum a podpis uchazeče; telefonický kontakt a emailovou adresu.
Přílohy přihlášky: strukturovaný profesní životopis; výpis z trestního rejstříku ne starší než 3 měsíce; úředně ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Vytvořeno: 12. 5. 2011, 22:21

Obor
Obrana a ochrana, Státní správa
Plat
19 270 - 23 200 Kč
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405