Infrastructure manager

VŠB–TUO dovršila v roce 2015 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 166 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TUO patří mezi špičkové technické univerzity v rámci ČR, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.
Více informací naleznete na stránkách www.vsb.cz

Náplň práce:
- zajištění nepřetržitého, bezpečného a energeticky optimálního provozu infrastruktury napájení, záložních zdrojů (DUPS a palivový systém), chlazení, rekuperace tepla, protipožárního systému a systému měření a regulace superpočítačového centra IT4Innovations
- dohled, koordinace a implementace servisní smlouvy, vedení nebo supervize elektronické evidence servisních prací
- dohled, zabezpečení a koordinace servisních prací, jež vyplývají z předpisů, norem a kontrol výrobců spravovaných zařízení
- dohled, zabezpečení a koordinace servisních prací, jež vyplývají ze závazné legislativy ČR včetně např. elektro revize, revize výfukových potrubí, kontrola kvality chladícího média, paliva a další
- identifikace a řešení havarijních stavů systémů, příprava havarijních plánů
- rozvoj všech spravovaných systémů, včetně rozvoje, evaluace a implementace procesů souvisejících s užíváním instalovaných technologií a bezpečností práce
- návrhy a implementace úprav provozního režimu technologií za účelem optimalizace provozu, evaluace a implementace požadavků provozovatele na změny režimu provozu

Specifické oblasti odpovědnosti:
- VN a NN rozvody energocentrály, výpočetního sálu a strojoven chlazení a chladičů 5np
- palivový management, provoz DUPS, včetně systému nasávání, výfuku a chlazení
- systémy chlazení ICT infrastruktury: provoz, dohled a regulace okruhů vodního chlazení, správa a všech jeho elementů
- měření a regulace: Dohled a správa systému měření a regulace
- servisní práce: koordinace, dohled nad implementací servisní smlouvy, akceptace vykonaných prací
- stanovení pravidel a opatření BOZP ve vymezených prostorách
- příprava havarijních plánů, reakce a řešení havarijních stavů infrastruktury

Požadujeme:
Odbornost:
- VŠ vzdělání v oblasti mechanického nebo elektrického inženýrství
- zkušenosti s provozem komplexních strojních zařízení
- odbornou způsobilost pro práci s vysokonapěťovými/silnoproudými zařízeními
- zkušenosti s laděním a provozem systémů měření a regulace

Jiné:
- výborná znalost AJ slovem i písmem
- schopnost samostatně analyzovat komplexní problémy
- navrhovat, plánovat a implementovat inovativní řešení
- ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- hlavní pracovní poměr
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- možnost podílet se na unikátním projektu
- příjemné moderní pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- možnost závodního stravování

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dohodou

Přihlášky k výběrovému řízení doložené strukturovaným životopisem, zaměřeným na odbornou praxi, příp. referencemi o předchozím odborném působení spolu s motivačním dopisem zašlete na email lucie.bestova@vsb.cz nebo na adresu:

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
IT4Innovations – útvar 9600
Lucie Bestová
17. listopadu 15
708 33 Ostrava-Poruba

Do předmětu emailové zprávy nebo na obálku uveďte „Výběrové řízení – Infrastructure manager“.

Platnost inzerátu končí 25. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 6. 2015, 14:17

Obor
Ostatní, Průmysl, Věda a výzkum, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Ostrava