Investiční referent / referentka

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je městská část Praha-Řeporyje, Úřad městské části Praha-Řeporyje. Bližší informace naleznete na www.prahareporyje.cz, úřední deska, výběrové řízení – investiční referent/referentka.

Náplň práce:
Agenda investiční – v plném rozsahu, od vyhledávání možností získání dotací z různých vhodných zdrojů, přes přípravu a realizaci jednotlivých akcí, výběrových řízení, provádění technického dozoru, po převzetí stavby a zavedení do majetku atd.
Agenda územního plánování a stavebního řádu – např. vedení stavebního archivu, dokumentace pro stavební povolení, územní řízení, územní plánování, účast na jednání orgánů městské části, na stavebních, územních a kolaudačních řízeních.
Agenda dopravní – např. vyjadřování k projektům z hlediska dopravy, vyjadřování k umístění sjezdů na místní komunikace, zabezpečování dopravně inženýrských opatření.
Na všech úsecích provádění kontrol a místních šetření.

Požadujeme:
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle ustanovení § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, dále jen „zákon“:
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
- občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání. Vhodný obor – zaměření: stavebnictví/stavitelství/příprava, realizace, provoz staveb
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- pečlivost, spolehlivost, přesnost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, schopnost aplikovat nové postupy vyvolané změnami legislativy
- schopnost samostatné práce, organizační a komunikační schopnosti
- zkušenosti v oblasti stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů)
- zkušenosti v oblasti zákona o veřejných zakázkách (zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění)
Výhodou je:
- praxe v oboru (podrobněji prosím uveďte v životopisu)
- znalost problematiky zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, a předpisů souvisejících
- zkušenosti s přípravou a zadáváním veřejných zakázek
- znalost speciálních programů E-SPIS, MYSIS , CDSW a dalších
- orientace/praxe ve státní správě a samosprávě

Nabízíme:
Sjednaný druh práce: agenda investiční, stavební a dopravní, s místem výkonu práce Praha - Řeporyje, v platové třídě* 10. Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.

Termín nástupu: dle dohody

Místo výkonu: Praha – Řeporyje

Uchazeč/uchazečka podává přihlášku k výběrovému řízení, kterou se rozumí samostatný doklad, jehož náležitosti dle ustanovení § 7 odst. 4 zákona jsou:
- jméno, příjmení a titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis

Na přihlášku prosím uveďte název pracovního místa. Formulář přihlášky najdete na www.prahareporyje.cz, úřední deska, výběrové řízení – investiční referent/referentka.

K přihlášce je dle ustanovení § 7 odst. 5 zákona nutné připojit tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (ke dni podání přihlášky), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovských státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Dále je vhodné předložit:
- osvědčení o absolvovaných kurzech, seminářích či školeních vztahující se k pracovní pozici

Zalepenou obálku označte slovy: „Výběrové řízení – investiční referent/ka“

Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději v pátek dne 19. 8. 2016 do 14,00 hodin v podatelně Úřadu městské části Praha- Řeporyje, Nad Náměstím 84, 155 00 Praha 5 - Řeporyje. Kontakt: M. Jirasová Telefon: 251625794
Vytvořeno: 29. 7. 2016, 15:02

Obor
Administrativa, Doprava, Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Praha