IT Analytik webových a mobilních aplikací

Popis práce:
Pro naši firmu 1. Web IT, s. r. o. hledáme zkušeného IT analytika. V případě zájmu o tuto pozici nás neváhejte kontaktovat na email: nabor@1webit.cz

Náplň práce:
Práce na zadaných úkolech a projektech - návrh informačních systémů, implementace, systémová integrace.
Spolupráce s projektovým manažerem a programátory.
Komunikace v rámci týmu.
Reporting.

Požadavky:
● Znalosti: vytvoření návrhu IS, modelování objektově orientovaných aplikací a podnikových procesů, znalost UML, BMPN, znalost technologií používaných pro webové aplikace, základní znalost verzovacích systémů.
● Orientace v ERP systémech.
● Základní přehled v SEO problematice.
● Zkušenost s řešením problémů kompatibility IE, Chrome, FF.
● Dále požadujeme: ochotu učit se novým věcem, případně navrhnout řešení problému.
● Minimálně 20 hodin týdně.

Co nabízíme:
Finanční ohodnocení dle odvedené práce (20000 - 40000 Kč/měsíc).
Získání zkušenosti při vývoji velkého projektu.
Získání zkušenosti z vývoje rozsáhlé aplikace na PM, HR.
Úvodní zaškolení a workshop.
Vytvořeno: 27. 11. 2014, 07:46

1. Web IT, s. r. o.

Kálikova 1553/2
15500 Praha 5
773 337 301
Obor
Informační technologie
Plat
v textu
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Veronika Macháčková

Telefon
773 337 301
Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405