IT integrátor, koordinátor, projektový manažer

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ZFP akademie, a.s. Stabilní a úspěšná společnost s 21 letou historií a právě nyní se připravují na zcela nové pojetí IT systémů a technologií v následujících fázích: 1. Fáze integrace systému, propojení dat o klientech a jejich efektivní využití pro obchodní síť 2. Fáze přesun kontaktu se zákazníkem do bezpapírové formy 3. Bezpapírové sjednávání smluv.

Náplň práce:
- Technické zajištění integrace aplikací a koordinace jednotlivých dodavatelů a odpovědnost za funkčnost informačního systému jako celku.
- Poradenství v oblasti vývoje, komunikace s uživateli, podílení se na designu a architektuře softwarového řešení.
- Navrhuje a podle zadání vedení společnosti provádí odborné analýzy, zpracování algoritmů a podmínek pro zadání a vývoj příslušných nových software.
- Instalace, konfigurace a správa kalkulátorů a aplikací.
- Tvorba reportů a běžné denní operace (výstupní sestavy pro řízení společnosti a ostatní sestavy dle požadavků).
Hlavní cíle na 3 – 24 měsíců
- Provázanost a komplexnost informačních systémů společnosti - CORE IS, CRM, UP, Extranet.
- Zjednodušení stávající architektury integrace (snížení počtu rozhraní mezi systémy).
- Nižší náklady na modifikaci stávajících systémů a aplikací.
- Nižší náklady na implementaci a integraci nových systémů a aplikací.
- Větší automatizaci business procesů, což přináší nižší náklady a větší rychlost zpracování.
- Možnost snadnější integrace se systémy externích subjektů.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru, min. vzdělání SŠ.
- Min. 5 let praxe v pojišťovnictví v oblasti vývoje provizního systému, CRM a produktů životního i neživotního pojištění.
- Nadprůměrné analytické schopnosti a schopnost syntézy, flexibilita myšlení.
- Praxe v oblasti obchodu vítána.

Vítány jsou:
- praxe v roli řízení týmu,
- logické myšlení,
- tvůrčí přístup,
- argumentační schopnosti,
- zkušenosti s prací s databází výhodou,

Další požadavky:
- Dobré komunikativní a organizační schopnosti, neboť bude vyžadována aktivní přímá komunikace s obchodní sítí, obchodními partnery a ostatními členy projektových týmů nebo zaměstnanci společnosti.
- Důslednost, pečlivost, spolehlivost, loajálnost, flexibilita.

Nabízíme:
Nabízíme práci v krásném prostředí stabilní a úspěšné společnosti viz. profil s nadstandardním finančním ohodnocením a zajímavým motivačním programem a kariérním růstem. Práce na HPP nebo projektově. Zaměstnanecké benefity – příspěvky do ŽP a PP, stravenky, společenské akce, vzdělávání, aj....

Místo práce: Praha, Brno, Břeclav

Termín nástupu: 1. 8. 2016

Jste to právě Vy, kdo rád/a zdolává nové výzvy, jste technicky zaměřen/a a máte schopnost propojovat a integrovat nejnovější technologie do IT? Pak je tato nabídka stvořena právě pro Vás. Neváhejte a pošlete svůj životopis s fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte na vyberove.rizeni@zfpakademie.cz

Platnost inzerátu končí 29. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 6. 2016, 16:33

Finance, Informační technologie, Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha