Jarní brigáda, večerbá směny: 80-100 Kč/h

Hledáme konzultanty pro zákaznické centrum v Brně, nabízíme pružný úvazek vhodný pro studenty i rodiče na mateřské dovolené. Kromě samotné brigády poskytujeme i školení zdarma, která jsou podpořena Evropským dotačním programem, díky čemuž garantujeme kvalitu a zvýšení uplatnění uchazeče na trhu práce i v budoucnosti.

Co získáte:
Příjemné platové ohodnocení 80-100 Kč/h
Odměny navíc k hodinové mzdě + soutěže
Zkušenosti s profesionální telefonní komunikací – uplatníte i jinde
Kurzy, které Vás posunou výše před Vaší konkurencí na trhu práce
Akce, kamarády, zajímavosti

Co požadujeme
Tah na branku, ochotu učit se novým věcem
Komunikativnost
Příjemné vystupování
Základní znalost práce s PC
Minimální věk 15 let

Náplň práce
Telefonické oslovování klientů s nabídkou slev
Vedení administrativy spojené s hovory
Po zapracování možnost zaškolovat nováčky

V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat naše personální oddělení.
Vytvořeno: 6. 4. 2014, 19:30

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
14900
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
brnox 423
istimax 182