Java Developer – Hledáme právě tebe!

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Etnetera a.s. Přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group.
Náš tým se zabývá rozvojem webů a aplikací našich významných klientů, se kterými máme vybudovaný nadprůměrný vztah. I když bereme práci s humorem, profesionální výsledek je u nás na prvním místě.

Náplň práce:
V programování už přeci jen něco umíš a chceš se posunout trochu dál? Baví tě více návrh řešení a aplikačních rozhraní? Rád/a používáš nové technologie a postupy? V tom případě možná hledáme právě Tebe!

Co bys dělal/a?
Analýzy požadované funkčnosti, časového odhadu, náročnosti práce atd. Návrh řešení, rozpad na komponenty, návrh a tvorbu rozhraní mezi nimi. Výzkum nových možností a technologií. Integrace s existujícími systémy a platformami. A samozřejmě programování.

Požadujeme:
Jaké schopnosti bys měl/a mít?
- pracovat v týmu a komunikovat s kolegy,
- umět se zorientovat v cizích kódech,
- odevzdávat práci v dohodnutém termínu,
- vybrat vhodné řešení,
- vysvětlit/obhájit navrhované způsoby technického řešení,
- komunikovat napřímo s klientem,
- analyzovat problém a pochopit potřeby klienta.

Co bys měl/a umět a znát?
- Java / OOP,
- zkušenosti se Springem,
- základy XML, HTML a CSS,
- modely a technologie pro vývoj webových aplikací (MVC, servlety, JSP, apod.),
- datové modely, relační databáze, SQL (min. MySQL).

Čím na nás můžeš zapůsobit navíc?
Napiš nám, jestli máš nějaké další zkušenosti s:
- objektovými databázemi,
- analýzou požadavků klienta a návrhem nové funkcionality,
- integrací s on-line platformami typu facebook, twitter, google app engine apod.,
- UML modely a souvisejícími programy (Rational Rose, Enterprise Architect apod.),
- vývojem mobilních aplikací (iPhone, Android, Symbian),
- aplikačními servery (Tomcat, JBoss, Sun, BEA, IBM apod.),
- dalšími programovacími a skriptovacími jazyky (např. Python, PHP a Perl),
- praxí s implementací a vyhodnocením performance testů v Apache JMeter, HP LoadRunner, Silk Performer nebo podobných nástrojích,
- praxís implementací funkčních testů v Selenium WebDriver, soapUI nebo podobných nástrojích,
- prací s jednotkovými testy v nástrojech JUnit, TestNG a podobně,
- znalost komponentových frameworků (Apache Wicket),
- znalost Activiti, Hibernate/JPA.

Nabízíme:
Co za to nabízíme my?
Běžné benefity, jako jsou např. příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, dovolenou. Jasně, i stravenky. Zázemí pro sportovce (kolárna, sprchy, skříňky, relaxační tělocvična). Firmou podporovanou účast na sportovních a potkávacích akcích. Nové prostory s možností parkování a dobrou dostupností MHD. Firemní notebook a telefon. Dostatečný přísun nápojů, kávy a dobrůtek z Dutého Fríí Šopu.

Dále nabízíme prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Jedinečné kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí. Práci na významných projektech, se zkušenými a kreativními kolegy, na platformě, kterou si vybereš.

A protože si ceníme i věrnosti, přihodíme za každých pět let u nás 5 dní dovolené navrch a za každých 10 let ti přispějeme na dovolenou snů ve výši 100.000,- Kč.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

A zbytek můžeš probrat s Davidem Procházkou - 602 603 943
Sedíme v Holešovicích (Classic 7, budova E).

Platnost inzerátu končí 6. 9. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 8. 2015, 10:05

Obor
Informační technologie, Internetové služby
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405
Javax 30
vývojx 61