Junior účetní (vhodné i pro absolventy)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost INTER-SAT LTD org.sl. – přední dodavatel zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání.

Náplň práce:
- Administrativa kanceláře
- Vkládání a kontrola objednávek
- Příprava plateb, manipulace s pokladnou
- Fakturace
- Evidence, zakládání a archivace dokladů
- Spolupráce na dalších projektech
- Komunikace s dodavateli, odběrateli a zahraničními partnery
- Spolupráce při přípravě podkladů k auditu společnosti

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
- Znalost podvojného účetnictví
- Dobrou znalost práce na PC
- Řidičské oprávnění sk. B
- Odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
- Pozice vhodná i pro absolventy
- Samostatnou a odpovědnou práci, možnost dalšího vzdělávání
- Po zaškolení - práci na plný úvazek
- Dlouhodobé pracovní uplatnění – smlouvu na dobu neurčitou
- Zázemí zahraniční společnosti
- Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody

Místo práce: Blučina (okr. Brno – venkov)

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 11. 2015, 09:28

Obor
Finance
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj