Konstruktér/projektant klimatizačních jednotek v Kolíně

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FOTE s.r.o., působící v oblasti vývoje a klimatizací.

Náplň práce:
Vývoj a konstrukce klimatizačních jednotek. Zpracování výrobní dokumentace, podpora při zadávání do výroby, spolupráce při montáži a zprovoznění.

Požadujeme:
VŠ strojírenského zaměření (konstrukčních oborů) podmínkou - pozice je vhodná i pro absolventy a studenty, znalost CAD systému, AJ/NJ na komunikativní úrovni, vysoká společenská úroveň, týmový hráč, tržní uvažování, pracovitost, systematičnost a energie, sebezdokonalování, spolehlivost a zodpovědnost, řidičský průkaz B podmínkou, praxe s konstrukcí plechových dílů a sestav, znalost CAD Pro/Engineer výhodou.

Nabízíme:
Příjemné prostředí, zajímavé finanční ohodnocení, služební notebook a telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, volná pracovní doba, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 4. 2013, 14:33

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Dohodou
Lokalita
Kolín