Konstruktér, projektant (možnost práce i na ŽL)

AirTechnology s.r.o. je dodavatelem řešení v oblasti klimatizace a techniky prostředí, má projekční, obchodní a montážní týmy, vlastní výrobní kapacity a zajisťuje také servis a poradenství.

Náplň práce:
Pracovní náplní je zejména návrh zařízení systémů HVAC. Konstruktér vychází z průzkumu dostupných řešení, provádí technický návrh, účastní se prototypových zkoušek a zavedení zařízení do výroby. Zpracovává kompletní výrobní dokumentaci. Jako samostatný pracovník se účastní dalších projekčních prací podle aktuální potřeby. Podpora realizačnímu a prodejnímu týmu. Tato pozice je součástí týmu projektantů a nabízí možnost růstu na vedoucího pracovníka.

Požadujeme:
Samostatnost, znalost problematiky energetických systémů, zkušenost s navrhováním strojních zařízení a konstrukčními pracemi. Pokročilá práce v AutoCADu a Autodesk Inventoru (resp. znalost 3D návrhového SW), případně schopnost adaptace na používané SW vybavení. Požadujeme znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ).

Nabízíme:
Po zapracování a při zvládnutí všech požadavků nabízíme nadprůměrné mzdové ohodnocení a umístění na perspektivní pracovní pozici. Možnost vzdělávání a kariérního růstu. Možnost homeoffice nebo také úkolové práce na dohodu. Možnost práce na HPP i ŽL.

Místo práce: Hodonín nebo Brno

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 13. 12. 2011, 16:24

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj