Kontrolor strojírenské výroby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je IMPACT INDUSTRY BRNO a.s., strojírenská společnost zabývající se výrobou, konstrukcí a kompletním zpracováním plechů působící v ČR od roku 1995.

Náplň práce:
- kontrola obrobených dílů a výsledných produktů dle technické dokumentace
- kompletní odpovědnost za kontrolované díly
- vizuální kontrola, popřípadě drobné úpravy nebo poradenská činnost
- práce v turnusovém provozu (po-ne 12h směny 6-18h, další týden volno)

Požadujeme:
- SOU - zámečník, strojírenství, apod. - výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci - nutností
- 2 roky praxe - výhodou
- Pečlivost, samostatnost, rozhodnost
- Výborná znalost práce s měřidly – mikrometr, posuvné měřidlo, šupito, dutinoměr, drsnoměr, atd.

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Možnost firemního stravování + příspěvek na obědy
- Možnost profesního růstu

Místo práce: Rosice u Brna

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: Rettegy@impactbrno.cz. Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. 734318100, Ing. Richard Rettegy, personální ředitel.
Vytvořeno: 30. 9. 2014, 11:20

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Brno - venkov