Konzultant O2 Prodejny Český Krumlov

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Telefónica Czech Republic - přední integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu.

Náplň práce:
Aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na O2 Prodejně v Českém Krumlově.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou, prodejní a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka a jeho potřeby, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení, ochota k průběžnému sebevzdělávání, praxe v oblasti prodeje výhodou.

Nabízíme:
Perspektivu práce pro nadnárodní telekomunikační společnost, úvodní měsíční školení v Praze, motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody (např. stravenky, služební mobilní telefon, internet v mobilu, zaměstnanecký tarif na mobilní volání).

Místo práce: Český Krumlov

Termín nástupu: únor-březen 2013

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu svanda.jan@o2.com.
Vytvořeno: 18. 12. 2012, 08:51

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Český Krumlov

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1392
obchodx 2582