Konzultant pro péči o zákazníka – Brno (70-150 Kč/h)

Společnost Istima a.s. hledá šikovné telefonní konzultanty pro naše nadnárodní obchodní partnery.

Pracovní náplň
• Oslovování stávajících klientů našich partnerů
• Vedení administrativy spojené s hovory

Nabízíme
• Fixní mzdu – nezávislá na výsledcích!
• Náborový bonus – 2000 Kč
• Výrazné motivační bonusy k fixní mzdě
• Vstupní školení hrazené naší společností
• Moderní pracovní prostředí
• Soutěže o věcné ceny i hotovost, pravidelné firemní akce

Požadujeme
• Komunikativnost
• Tah na branku
• Příjemné vystupování
• Flexibilita
• Základní znalost práce s PC

Koho hledáme?
• Absolventy
• Nezaměstnané případně zaměstnané, kteří mají zájem o souběh zaměstnání v aktivním věku
• Seniory
• Maminky na mateřské dovolené/rodiče na rodičovské dovolené

Proč zvolit právě Istimu?
• Skvělé know-how, propracovaný systém profesionálních školení.
• Call centrum má elfí duch – příjemné „lesní“ prostředí, osobní přístup
• Profesní rozvoj a kariérní růst (vedoucí pracovníky si vychováváme sami.)
• Nejsme tradiční call centrum, přesvědč se na výběrovém řízení

Jestliže Vás pracovní pozice zaujala, kontaktujte naše personální oddělení na telefonu 773 797 199, případně e-mailem na nabor@istima.cz.
Vytvořeno: 4. 10. 2014, 04:12

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa
Plat
70 - 150 Kč/h
Lokalita
Brno
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
Brnox 423
PCx 264