Koordinátor / technik laboratoře - Petrovice, Bystřice

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALPLA,spol. s r.o. byla založena v roku 1992 a hlavní program činnosti je výroba plastových obalů - lahve z materiálů PP, HDPE, PET, výroba PET předforem.

Je jedničkou v oboru obalů z tuhých plastů. Mezi zákazníky patří přední výrobci z oblasti chemického a potravinářského průmyslu.

Patří mezi významné zaměstnavatele v regionu Benešov a okolí. Buďte i vy součástí jejich týmu.

Náplň práce:
• vyhodnocování výsledků z měření
• tvorba plánů měření
• měření výrobků
• provádění namátkové vizuální kontroly

Požadujeme:
• SŠ vzdělání/ideálně technického směru
• analytické dovednosti
• znalost ANJ na komunikativní úrovni
• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• schopnost týmové práce
• přesnost, pečlivost, odpovědnosti, komunikativnost

Nabízíme:
• 25 dní dovolené
• 13. mzda (rozdělena na dvě části, 1/2 mzdy vyplacena na dovolenou v 1/2 mzdy vyplacena na vánoce)
• ovoce každou středu
• bazén pro rodinné příslušníky
• kurzy ANJ
• stravenky ve výši 80Kč/den
• příspěvek na dopravu – dle pásem
• odměna za 100% docházku do práce ve výši 500 Kč/měsíc na benefitní kartu

Místo práce: Petrovice, Bystřice - Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 11. 2018, 16:52

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj