Laborant a analytik HPLC a disoluce

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování analytických služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se především na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí, vývoje nových analytických metod a postupů a v neposlední řadě i na provádění farmakokinetických, toxikokinetických a bioekvivalenčních studií. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své dosavadní existence získala.

Náplň práce:
Předmětem pracovní náplně pro tuto pozici bude příprava a provádění analýz vzorků pocházejících především z farmaceutického vývoje (optimalizace lékové formy, kompatibilitní a stabilitní studie apod...), příp. analýzy účinných látek či meziproduktů výroby pomocí HPLC (UPLC) a technikami stanovení disolučního profilu (u tuhých lékových forem) s HPLC či UV koncovkou. Pozice dále zahrnuje verifikace a prevalidační testování jednodušších metod, popř. jednodušší vývoje, zpracování vzorků, vyhodnocení naměřených dat, přípravu zpráv s výsledky metodických postupů v anglickém jazyce, související administrativu. Vzhledem k tomu, že v této fázi farmaceutického vývoje nejsou analytické metody používané k měření vždy zcela optimalizované, uplatníte svůj smysl pro detail, vnímání rozdílů, vlastní invenci.

Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru, praktickou zkušenost s HPLC, popř. i znalost UV spektrofotometrie, zvládnutí základních laboratorních činností jako přesné vážení, měření objemu (pipetování), samostatnost, flexibilita, uživatelskou znalost práce s PC, mírně pokročilou znalost AJ.
Nabízíme:
Zajímavou tvůrčí odbornou činnost, zdokonalení a další sebevzdělávání, dobré platové podmínky, mladý kolektiv.
Místo práce: Praha

Termín nástupu: Okamžitě

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 9. 7. 2012, 10:29

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha