LEKTOR AJ - Nepožadujeme pedagogické vzdělání ani praxi!

Společnost LITE se již 15 let zabývá netradiční a velice efektivní výukou angličtiny a v současné době přijímá žádosti od schopných a doposud úspěšných lidí na pozici lektor AJ. Jako jediní v ČR máme unikátní a přesné know-how výuky angličtiny, které funguje. Přesně daná technologie naší výuky zaručuje vysoký úspěch u studentů.

Náplň práce:
Umíte výborně anglicky? Chcete v tomto směru pomáhat ostatním?
Jste rádi, když výsledky Vaší práce jsou rychle vidět?

Požadujeme:
Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi!
Jen výbornou mluvenou angličtinu a češtinu a obrovskou chuť pracovat s lidmi. DÍKY FIXNÍ PRACOVNÍ DOBĚ - NEVHODNÉ PRO STUDENTY A TO ANI PRO DÁLKOVÉ STUDIUM. Native speakers - knowledge of Czech language required.

Nabízíme:
Na začátku Vás čeká tvrdý trénink a intenzivní praxe.
Pokud toto zvládnete, stanete se opravdovým profesionálem ve výuce AJ. Získáte úžasnou práci ve skvělém přátelském kolektivu a možnost osobního i profesního růstu.
Přidejte se k týmu NEJLEPŠÍCH učitelů angličtiny v ČR!

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 8. 7. 2013, 16:02

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
lektorx 39
ajx 153