LEKTOR AJ

Nepožadujeme pedagogické vzdělání ani praxi, jen opravdu vynikající angličtinu!
Společnost LITE se již 17 let zabývá netradiční a velice efektivní výukou angličtiny a v současné době přijímá žádosti od schopných a doposud úspěšných lidí na pozici LEKTOR AJ.
Našim účelem je umožnit co nejvíce lidem, aby díky znalosti cizího jazyka získali nové možnosti uplatnění ve svém životě, dosáhli dobré životní úrovně a svých cílů.
Jako jediní v ČR máme unikátní a přesné know-how výuky angličtiny, které funguje.
Přesně daná technologie naší výuky zaručuje vysoký úspěch u studentů.

Náplň práce:
• Jste hrdí na svojí angličtinu?
• Chcete v tomto směru pomáhat ostatním?
• Jste rádi, když výsledky Vaší práce jsou rychle vidět?

Požadujeme:
- vynikající znalost angličtiny
- výbornou mluvenou češtinu
- for native speakers - knowledge of Czech language required
- obrovskou chuť pracovat s lidmi
- odhodlání se této práci věnovat plně a dlouhodobě
- chuť pracovat i v sobotu dopoledne
- tato práce není vhodná pro studenty a to ani pro studenty dálkového studia

Nabízíme:
- na začátku Vás čeká tvrdý trénink a dále pak intenzivní praxe
- pokud toto zvládnete, stanete se opravdovým profesionálem ve výuce AJ
- získáte smysluplnou (úžasnou) práci ve skvělém dynamickém a přátelském kolektivu
- možnost osobního i profesního růstu
- za dobrou práci Vás dobrá odměna nemine
- práci v expandující jazykové škole

Přidejte se k týmu NEJLEPŠÍCH učitelů angličtiny v ČR!
Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

Pošlete ještě dnes svůj životopis v ČJ na m.rihova@lite.cz
nebo volejte na telefon 775 556 992.
V předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.
Vytvořeno: 13. 6. 2014, 13:24

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
dohodou
Lokalita
Praha