Lektor angličtiny bez pedagogického vzdělání

LITE Anglická škola se specializuje na výuku angličtiny a naším cílem je, aby se studenti byli schopni v životě DOMLUVIT a pohodlně a s jistotou KOMUNIKOVAT.
Více informací o naši firmě naleznete na www.lite.cz.

Náplň práce:
Hledáme především aktivního člověka, který je zvyklý neustále a tvrdě pracovat na svých schopnostech. Tato práce není brigáda nebo přivýdělek a není vhodná jako práce při studiu. Pokud Vám vadí pracovat navíc i po večerech a v soboty, nechcete se starat o naplněnost Vašich kurzů a nemáte chuť se dál vzdělávat ve svých schopnostech, tohle nebude práce pro Vás.

Požadujeme:
Tento post vyžaduje vynikající znalost anglického jazyka (jak psané, tak i mluvené), prokazatelné výsledky v předcházejícím zaměstnání nebo v životě, vysoké pracovní nasazení po celý den a orientace na výsledky, ne na počet odučených hodin. Praxe v učení nebo pedagogické vzdělání není vůbec podmínkou. Používáme vlastní funkční know-how, kterému Vás naučíme! To, co potřebujete je ochota vypracovat se na profesionálního lektora, za kterým budou vidět jasné výsledky. Jestliže to zvládnete, stanete se jedním z našich nejcennějších zaměstnanců a dobrá odměna dle Vašich výsledků Vás nemine.

Nabízíme:
Nabízíme Vám smysluplnou práci, která Vás bude naplňovat. U nás budete mít možnost osobního růstu a pracovat s funkční studijní technologií v přátelském kolektivu. Zapříčiníte, že mnoho studentů se domluví anglicky a stanou se v životě mnohem úspěšnějšími. Práce na živnostenský list, pracovní smlouvu.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte do 10. 10. 2014!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu l.subertova@lite.cz
Vytvořeno: 24. 9. 2014, 12:52

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj