Lektor/ka AJ a NJ, překladatel/ka, tlumočník

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká firma s 18-ti letou tradicí, zabýváme se automatizační technikou pro soukromý sektor i průmysl v celé ČR.

Náplň práce:
Výuka angličtiny a němčiny. Kurzy skupinové a individuální, firemní a pro veřejnost- všechny jazykové úrovně. Překlady, tlumočení z/do všech jazyků.

Požadujeme:
Pedagogické a jazykové vzdělání (pedagogická fakulta, filozofická fakulta, mezinárodní jazykové certifikáty, státní jazykové zkoušky atd.). Výbornou znalost jazyků, zkušenosti s výukou jazyků, zkušenosti s překládáním a tlumočením, praxe ve výuce skupinových i individuálních firemních kurzů výhodou. Dynamická a pozitivní osobnost, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný a tvůrčí přístup, ŽL výhodou, řidičský průkaz výhodou.

Nabízíme:
Dlouholetou spolupráci, zázemí stabilní společnosti, další profesní růst vzdělání, podpora metodického oddělení, možnost využití rozsáhlé knihovny s materiály pro výuku, příjemný kolektiv, dobré finanční ohodnocení.

Místo práce: Brno, Blansko a okolí

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 11. 2011, 14:35

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj