Lektor pro výuku matematiky, fyziky, chemie nebo biologie pro žáky 2. st. ZŠ a studenty SŠ

VŠB–TUO dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TUO patří mezi špičkové technické univerzity v rámci ČR, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky. Více informací o společnosti naleznete na: www.vsb.cz.

Náplň práce:
Vedení a organizování výuky pro žáky a studenty ve školících demonstračních centrech. K dispozici budou nejmodernější interaktivní pomůcky – tabule, tablety, robot Advee, lego robot, apod.

Požadujeme:
- zkušenost s pedagogickou činností pro II. st. ZŠ a SŠ;
- znalosti z přírodovědných oborů (Matematika, Fyzika, Chemie a Biologie) nebo technických oborů (strojírenství, hutnictví, hornictví, nanotechnologie);
- práce s prezentační technikou a technickými pomůckami, výborné prezentační a komunikační schopnosti, charismatická osobnost – schopnost zaujmout publikum;
- kreativita, přirozená autorita;
- zájem o rozvoj v moderních oblastech např. nanotechnologií, strojírenství, hutnictví, hornictví;
- zodpovědnost a loajalita, flexibilita;
- trestní bezúhonnost;
- VŠ vzdělání – nejlépe pedagogického zaměření v daném oboru.

Nabízíme:
Zkušenosti s unikátním popularizačním projektem, pracoviště v příjemném prostředí, možnost dlouhodobé spolupráce. Práci na DPP nebo DPČ.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Září 2013

V případě, že splňujete dané požadavky a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 5. 8. 2013, 12:08

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Pracovní poměr
Práce na VPP