Lektor pro vzdělávání pedagogů

BOXED, s.r.o. představuje zavedenou úspěšnou společnost patřící mezi největší integrátory komplexních ICT řešení v segmentu základních a středních škol. Portfolio našich řešení tvoří integrace AV techniky, dodávky ICT infrastruktury, integrace koncových zařízení, zajištění vzdělávání pedagogů, správců školních sítí i ředitelů. Podílíme se na vývoji nových ICT řešení vhodných pro využití ve školách. Společnost BOXED úspěšně využívá pro svůj růst a pro podporu svých zákazníků příležitosti, které nabízí projekty financované z Evropských strukturálních fondů. Mezi naše úspěšné projekty patří portál DUMy.cz, jež představuje i z evropského pohledu největší úložiště pro výukové materiály, informační portál iTveskole.cz, LMS prostředí iTrida.cz nebo nástroj pro řízení přístupu k internetu iBlocker.cz. Pro školní rok 2014/2015 budeme realizovat několik projektů financovaných z OP VK zaměřených na další vzdělávání pedagogických pracovníků souvisejících s využitím moderních technologií ve výuce.

Náplň práce:
Hledáme kolegyni/kolegu do našeho týmu lektorů zajišťující další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) základních a středních škol. Naše vzdělávání i projekty, které realizujme, jsou zaměřeny na inovaci výuky s využitím ICT a s tím spojeným vzděláváním pedagogů. Hledáme člověka se slušným vystupováním, s praxí v oblasti vzdělávání dospělých, citem pro potřeby zákazníků i schopnostmi posunovat projekty, do kterých je zapojen k jejich zdárnému dokončení v zájmu zákazníka i naší společnosti.
- Lektorská činnost
- Příprava a organizace školení
- Sdílení získaných poznatků ze školení
- Administrativní činnost a příprava podkladů pro monitorovací zprávy u školení financovaných z OP VK
- Spolupráce s projektovým týmem pro naplnění výstupů realizovaných OP VK projektů

Požadujeme:
- VŠ vzdělávání
- Předchozí pracovní zkušenosti se vzděláváním dospělých
- Praktickou znalost práce s interaktivní tabulí
- Praktickou znalost práce s tabletem
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Velmi dobré organizační schopnosti
- Administrativní preciznost, spolehlivost a zodpovědnost
- Časová flexibilita
- Odolnost vůči stresu
- Velmi dobrou orientaci v oblasti informačních a komunikačních technologiích
- Výhodou orientace v oblasti školství a státní správy a v problematice projektů OP VK
- Prokazatelné reference
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidičské schopnosti)

Nabízíme:
- Zázemí a jistotu úspěšné společnosti
- Homogenní segment klientů a dostatek práce
- Dlouhodobou perspektivu spolupráce
- Motivační finanční ohodnocení odpovídající výsledkům
- Mobilní telefon, notebook, tablet, sw
- Možnost služebního automobilu

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Termín nástupu: 1.9 2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 25. 7. 2014, 10:26

Obor
Informační technologie, Ostatní, Výchova a vzdělávání
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj