MAKLÉŘ/MAKLÉŘKA

MIG PARTNER s.r.o. je dynamická realitní společnost, která klade důraz zejména na právní jistoty klientů při realizaci realitních transakcí. Náš tým má desetiletou praxi na realitním trhu a zakládá si na poskytování kompletního servisu klientovi při prodeji či pronájmu nemovitosti.

Náplň práce:
Obchodník na trhu s nemovitostmi.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ (NJ), znalost práce na PC. Výborné komunikační schopnosti, odpovídající úroveň jednání. Flexibilitu, ochotu přizpůsobit se časovým možnostem klienta. Odpovědnost, cílevědomost. Nadšení do práce, zdravé sebevědomí. Práce na ŽL.

Nabízíme:
Zázemí silné společnosti. Nadprůměrné ohodnocení, až 50% z provize. Podporu osobního růstu, profesní rozvoj, odborné zaškolení. Týmovou spolupráci, podporu. Možnost stát se v oblasti realit profesionálem, úspěšným obchodníkem. Telefon, zakázky k realizaci.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 15. 11. 2011, 13:20

Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na živnosťák