Manažer kvality a bezpečnosti práce – znalost AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Bilfinger HSG Technologies and Facility Management s.r.o., patřící do koncernu Bilfinger SE, který je jedním z největších německých poskytovatelů služeb Facility Managementu a technologických dodávek, hledá manažera kvality a bezpečnosti práce.

Náplň práce:
- Tvorba, implementace a podpora systému kvality, BOZP a PO
- Implementace ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001
- Koordinace reportingů v oblasti kvality, BOZP a životního prostředí
- Provádění kontrol na projektech společnosti týkající se kvality, odpadů a BOZP
- Zajištění pravidelných školení v otázkách bezpečnosti
- Účast, spolupráce a vedení interních auditů
- Komunikace s mateřskou společností, provádění informačních kampaní

Požadujeme:
- Bakalářské nebo magisterské vzdělání stavebního nebo technického směru
- Praxe v oblasti kvality a BOZP min 5 let
- Praxe, školení – interní auditor (ISO 9001 a ISO 14001 a OHSAS 18001) min 3 roky
- Uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni (časté prezentace a překlady)
- Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Schopnost práce pod tlakem a časová flexibilita
- Zodpovědnost za svěřenou agendu, loajalita
- Řidičský průkaz B

Nabízíme:
- Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
- Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání i v zahraničí
- Samostatnou odpovědnou práci
- Motivační program
- Firemní benefity (stravenky, kurzy AJ/NJ, penzijní pojištění)
- Postupné zvyšování dovolené až 24 dní

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 15. 10. 2014, 11:54

Kvalita a kontrola jakosti (QA), Obrana a ochrana, Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Praha