Manažer prodeje se zaměřením na netkané textilie pro stavebnictví

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Fibertex, a.s. - významný výrobce v perspektivním oboru netkaných textilií. Firma má sídlo ve Svitavách. Stoprocentním vlastníkem je dánská společnost FIBERTEX NONWOVENS A/S.

Náplň práce:
K náplni práce patří vyhledávání nových zákazníků, tvorba obchodních nabídek a kalkulací, řízení projektů, realizace obchodní strategie, tvorba pravidelných reportů a předpokladů objemů prodeje. Předpokládají se služební cesty v rámci Evropy.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví. Obchodní zkušenosti ve stavebnictví . Výborná znalost AJ. Řidičský průkaz skupiny B. Uchazeč může být i absolvent bez obchodních zkušeností.

Nabízíme:
Významnou pozici v mezinárodní společnosti. Práci v technicky zajímavém prostředí. Zaměstnanecké benefity (stravování, 5 týdnů dovolené, možnost vzdělávání rovněž v jazykové oblasti apod.). Smluvní mzda. Roční bonus ve výši 20% roční smluvní mzdy vázaný na splnění stanovených kriterií. Možnost užívání služebního vozidla.

Místo práce: Svitavy

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 5. 2011, 17:03

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj