Manažer / vedoucí / provozní hotelu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVALUKA s.r.o.,

Vypisujeme výběrové řízení na pozici manažerka/manažer provozu moderního hotelu v klidném prostředí v blízkosti města Brna.
Baví Vás pracovat s lidmi? Jste rádi v kontaktu s klienty? Umíte nabízet služby? Hledáte pracovní prostředí, kde jsou lidé to nejdůležitější? Ano? Zašlete nám informaci / CV a my se s Vámi spojíme.

Náplň práce:
Jako manažerka/manažer budete:
- řídit chod restaurace, kuchyně, hotelu
- vést menší pracovní kolektiv
- jednat se zákazníky, nabízet služby

Požadujeme:
- min. vzdělání SŠ odborné s maturitou
- praxi v oboru výhodou
- zkušenost s řízením provozu restaurace / hotelu výhodou
- dovednosti potřebné pro vedením podřízených výhodou
- organizační schopnosti
- kreativní myšlení, maximální samostatnost, zodpovědnost
- aktivní znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:
- zajímavou a kreativní práci v menším kolektivu
- motivující platové ohodnocení
- moderní prostředí
- firemní benefity
- mzdové zařazení: 25.000 - 35.000 Kč

Místo práce: Brno / Brno venkov

Termín nástupu: dle dohody / ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14.7.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 6. 2016, 12:35

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ruchx 43
provozx 346
hotelx 46