Medicínský reprezentant

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní farmaceutická společnost Berlin-Chemie/ A.Menarini Česká republika s.r.o. Více informací o společnosti naleznete na www.berlin-chemie.cz.

Náplň práce:
Každodenní kontakt s lékaři a lékárnami ve svěřeném regionu
Organizace seminářů, účast na odborných akcích
Administrativa/reporting

Požadujeme:
VŠ – farmacie, medicína, přírodní vědy
Dobré prodejní, komunikační a prezentační dovednosti
Dynamickou osobnost, zaměření na výsledek, vysoké pracovní nasazení
Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat

Nabízíme:
Zázemí stabilní farmaceutické společnosti
Odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
Motivující finanční ohodnocení (fix + bonus)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned/dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: office@berlin-chemie.cz.
Vytvořeno: 1. 8. 2013, 13:42

Obor
Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha