Metodik a manažer oddělení vzdělávání

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká akciová společnost ZFP akademie, a.s., působící na trhu zprostředkování financí 20 let. V současné době je jedničkou na trhu. Společnost působí na území celé České republiky, kde má 9 hlavních regionálních kanceláří a jim podřízených více než 60 strukturních regionálních kanceláří. Obchodní síť aktivních, smluvně vázaných obchodních zástupců čítá přes 90 tisíc osob. Hlavní filozofií společnosti je vzdělávání občanů v oblasti osobních a rodinných financí. Mimo zprostředkovatelskou činnost provozuje společnost síť 3 seminárních hotelů a 1 seminárního centra, ve kterých se konají základní semináře pro veřejnost, dále produktová a motivační školení. Společnost spolupracuje s renomovanými finančními institucemi a bankovními domy.

Náplň práce:
- Účast na víkendových seminářích – komunikace s osobami pověřenými prezencí a organizací, komunikace s lektory, poskytování zpětných vazeb
- Spolupráce při organizaci a účast ve zkušební komisi na Lektorském konkurzu, Lektorské komisi, Sjednocení přednášek CZ/SK, workshopu a předpremiérách
- Výchova lektorů po stránce rétorické a image
- Spolupracuje s garanty přednášek a externím metodikem na aktualizaci materiálů na vzdělávání a přípravě rétorického semináře
- Účast na Rétorickém semináři ČR, spolupráce při zpracování agendy
- Dohled nad organizací a zajištění potřebné agendy k Akreditovaným zkouškám
- Spolupráce na aktualizaci plánu akcí úseku vzdělávání
- Metodické vedení lektorů a garantů přednášek
- Tvorba metodických materiálů, spolupráce při tvorbě pomůcek a materiálů souvisejících se vzděláváním a obchodní činnosti
- Spolupráce na projektech pro finanční gramotnost, projekty EU, AFIZ
- Spolupráce při přípravě přednášek MA II a MA III
- Odpovídá za inovaci vzdělávacího systému společnosti, zavádění nových postupů a změn do praxe

Požadujeme:
- Minimální požadovaný stupeň vzdělání: Střední s maturitou
- Obor vzdělání: pedagogické, andragogika, obchodní a komunikační dovednosti, výhodou ekonomický rozhled,
- Perfektní znalost práce na PC
- Samostatnost, důslednost, loajalita, flexibilita
- Výborné komunikativní a organizační schopnosti, neboť bude vyžadována aktivní přímá komunikace se členy týmu oddělení vzdělávání, obchodního úseku, všemi zaměstnanci ZFP akademie, a.s. a zejména obchodní sítí.
- Pozitivní přístup, tolerance, vyrovnanost, efektivní jednání, naslouchání a otázky, odolnost proti stresu, apod…
- Perfektní znalost jazyka českého slovem i písmem
- Vystupování a úprava zevnějšku odpovídající pozici
- Kreativita, dobré prezentační dovednosti vítány

Nabízíme:
- Mzda (hrubá od): 30.000,- Kč + pohyblivá složka 10 – 30% + další finanční i nefinanční benefity
- Pracovní doba: pružná
- Poskytované výhody:
- Pracovní nástroje
- Příspěvky zam. na PP a SŽP
- Práce na HPP
- Práce ve stabilní společnosti

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: 1.2.2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14.1.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 12. 2015, 13:27

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
30 000 Kč
Lokalita
Jihomoravský kraj