MISTR/-OVÁ VE VÝROBĚ ZELENINOVÝCH SALÁTŮ

Popis nabízené pracovní pozice:

A11 14/7/2017
Náplň práce: Zajištění plynulého chodu výroby na stř. zpracování zeleniny .Technické, organizační a personální vedení výrobního týmu. Koordinace práce, dozor nad plněním výroby. Zavádění nových výrobků a technologii do provozu. Dodržování zásad správné výrobní praxe, pravidel BOZP a PO. Vychystávání výrobků pro expedici
Požadujeme: SŠ se zaměřením na potravinářskou technologii, praktické zkušenosti na obdobné pozici 2 a více let výhodou, velmi dobré organizační schopnosti, logické myšlení, schopnost vést, motivovat a odměňovat tým, dobrá znalost práce na PC, MS Office.
Výhody: stravenky, penzijní připojištění.

Kontakt viz. výše.

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nástup od: 6. červen 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 15:05

Beskyd Fryčovice, a.s.

Fryčovice - Fryčovice 606
739 45
+420 558 422 211
Obor
Výroba a provoz
Plat
20 000 Kč
Lokalita
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba
Eliška Laníková