Mzdová účetní/personalistka

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost CHOCOLAND a.s., působící v oblasti výroby cukrovinek a potravinářských výrobků. Svoje zásady staví především na kvalitě, díky čemuž získali odběratele mezi největšími evropskými řetězci i nadnárodními koncerny.

Náplň práce:
Kompletní vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou:
- kompletní zpracování mezd
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců
- vystavování potvrzení zaměstnancům
- roční zúčtování daně z příjmu zaměstnanců
Zpracování exekucí.
Komunikace s úřady (FÚ, OSSZ, ZP).
Zodpovědnost za řádný průběh kontrol orgánů státní správy.
Kompletní vedení personální agendy včetně souvisejících administrativních činností.
Nábor a příjem nových zaměstnanců.
Koordinace lékařských prohlídek.
Koordinace školení BOZP a PO.
Podpora zaměstnanců v otázkách pracovního práva, mzdových a sociálních záležitostech.

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru.
Praxe na pozici mzdové účetní a personalisty podmínkou.
Zkušenosti se zpracováním většího počtu mezd.
Výborné znalosti z oblasti zákoníku práce a mzdového účetnictví.
Velmi dobrá znalost PC (Excel, Word) – znalost HELIOS Orange výhodou.
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
Samostatnost, pečlivost, systematičnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu a loajalita.

Nabízíme:
Stabilní zázemí prosperující české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.
Finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici.
Perspektivní a různorodou práci.
Odborné vzdělávání.
Závodní stravování za dotovanou cenu.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 4. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 3. 2015, 11:45

Personalistika a lidské zdroje (HR), Finance, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Kolín