Naše investiční skupina hledá pro své areály Facility Manažera/ku!

Colibri Capital a.s. je investiční skupina založená v roce 2019 trojicí zkušených podnikatelů. Nejvíce si ceníme toho, že dáváme našim zaměstnancům volnost. Když vidíme, že chcete a máte výsledky, tak u nás můžete růst.

Hledáme nového kolegu na pozici, kterou právě tvoříme a bude ji tvořit s námi.

Facility manažer/ka

Co Vás čeká?
• Řízení a koordinace údržby a provozu budov
• Správa rozpočtu, investiční a finanční plánování
• Zajištění dodržování bezpečnostních a hygienických standardů
• Komunikace a jednání s dodavateli a externími nájemci

Vaším výsledkem práce bude:
• Efektivní a bezproblémový provoz našich areálů v rámci rozpočtu
• Zvýšený podíl externích nájemců
• Optimalizace příjmů a nákladů na údržbu a provoz

Co budete potřebovat?
• Nemusíte mít stavební vzdělání, pokud máte svou osobní zkušenost – třeba stavba vlastního domu nebo rekonstrukce
• Schopnost rozumět a spravovat finance – budete sestavovat rozpočet
• Řidičský průkaz skupiny B – budete jezdit po dvou našich areálech.
• Uživatelská znalost MS Office – budete tvořit prezentace a excelové soubory, odbavovat e-maily atd. Nic složitého.
• Domluvit se anglicky

Máte zájem spravovat naše areály? Přihlaste se kliknutím na tlačítko „odpovědět“, přiložte svůj životopis a my se vám ozveme.
Vytvořeno:

PERFORMIA, spol. s.r.o.

Türkova
14900 Praha
734468299
Obor
Stavebnictví­
Plat
40000-45000
Lokalita
Brno
Kontaktní osoba
Anna László

Telefon
734468299