OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Keimfarben, s.r.o.. Společnost více než 130 let funguje po celém světě úspěšně jako podnik střední velikosti především v oblasti fasádních a interiérových barev, omítek a stavební chemie. Za svůj úspěch vděčí nasazení a vysoké kvalifikaci svých pracovníků. Abychom tento úspěch dlouhodobě zajistili a rozšiřovali, hledáme spolupracovníka na tuto pozici. Více informací o firmě www.keim.cz.

Náplň práce:
Akvizice nových obchodních partnerů.
Akvizice zákazníků z veřejného sektoru a bytového hospodářství.
Budování a údržba obchodní sítě.
Odborná technická podpora architektů, projektantů, obchodníků, stavebních firem a řemeslníků.
Péče o partnery a zákazníky.

Požadujeme:
Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru; vzdělání a praxe ve stavebních nebo chemicko-technologických oborech výhodou.
Minimálně dvouletou praxi ve stavebnictví; praxe v přímém prodeji.
Využitelné osobní kontakty v cílových skupinách potenciálních obchodních partnerů – obchodní a stavební firmy, architekti a projektanti, řemeslníci a zákazníci.
Řidičský průkaz a uživatelskou znalost práce na počítači.
Zaměření na prodej a ochotu převzít zodpovědnost za výsledky.
Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou.
Orientaci na týmovou práci a ochotu pro vysoké pracovní nasazení.
Výborné organizační a komunikační dovednosti.
Samostatnost, spolehlivost, tvořivý, aktivní přístup k práci.
Otevřenost a bezúhonnost.
Trvalé bydliště v určené oblasti a důvěrná znalost prostředí.
CV v českém a v anglickém nebo německém jazyce.

Nabízíme:
Výkonnostní finanční ohodnocení.
Firemní osobní auto, telefon, počítač.
Zázemí silné a stabilní zahraniční firmy.
Perspektivu dlouhodobého zaměstnání na HPP.
Příjemný, komunikativní kolektiv.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém a v anglickém nebo německém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 12. 2011, 13:20

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
technikax 1239