OBCHODNÍ MANAŽER PRO PRAHU / BRNO – DIVIZE SLABOPROUDÉ SYSTÉMY

Společnost MAXPROGRES, s.r.o. (www.maxprogres.cz) je progresivní a rychle se rozvíjející ryze českou společností, která působí v oblasti poskytování telekomunikačních služeb a slaboproudých bezpečnostních systémů.

Náplň práce:
Divize slaboproudé systémy společnosti MAXPROGRES, s.r.o. hledá zkušené obchodní manažery (z oboru slaboproudů – výhodou, avšak není podmínkou). Upřednostňujeme obchodní zkušenost, velké obchodní ambice na základě kvalitních obchodních kontaktů. Oblast působení – celá Česká republika. Segmenty trhu, kde může působit obchodní manažer: distributoři energie (elektrické energie, zemního plynu, pohonných hmot, alternativních zdrojů), státní správa (kraje, ministerstva, státní instituce), města a obce ČR, privátní investoři (soukromé obchodní a výrobní společností), projekční společností, developeři aj. Jedná se o aktivní vyhledávání nových zákazníků, sledování trhu, účast na marketingových akcích firmy, administrativní činnost spojenou s obchodní činností, reporting, 2 x měsíčně dojíždění na obchodní porady divize do sídla společnosti.

Požadujeme:
Prokazatelné zkušenosti z obchodní akviziční činnosti (z oboru SLA – výhodou, není však podmínkou) případně i velký zájem bez zkušeností, komunikační dovednosti, sebejistotu a přesvědčivost, dobrou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, chuť se učit, orientaci na výsledek, SŠ vzdělání, bezúhonnost, časovou flexibilitu, čistý výpis z rejstříku trestu.

Nabízíme:
Prodejní artikl: telekomunikační služby na bázi špičkové technologie optických vláken (www.99maxprogres.cz), kvalitní zázemí, telemarketingovou podporu, intenzivní podporu během zkušební doby, pracovní prostředky: mobilní telefon, notebook + mobilní připojení k internetu, intenzivní zaškolení v Brně + následné pravidelné vzdělávání. Měsíční tarif od 20.000 Kč + úhrada nákladů + provize z prodeje. HPP/OSVČ – mandátní smlouva/zprostředkování – dle dohody.

Místo práce: Praha/Brno

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu vadim.kozlovsky@maxprogres.cz.
Vytvořeno: 30. 10. 2012, 09:15

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha