Obchodní ředitel / Key Account Manager - logistika

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Weindel Logistik Service ČR, spol. s r. o. - středně velká rodinná firma poskytující logistické služby více než 50 let. Více informací na www.wls-group.eu.

Náplň práce:
Péče, akvizice, rozvoj zákaznického portfolia společnosti v rámci ČR a SR (s důrazem na oblast Prahy a Středních Čech), zodpovědnost za plnění obchodního plánu, monitoring trhu, rozvoj obchodní strategie, práce na zákaznických projektech.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání logistického (obchodního) zaměření, prokazatelná, dlouhodobá praxe na obchodní pozici v logistice, orientace na logistickém trhu ČR (SR výhodou) - především však oblast Prahy a Středních Čech, velmi dobrou znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou), zkušenosti s prací v projektových týmech, schopnost vyjednávat, výborné organizační a komunikační dovednosti, ŘP sk.B povinností.

Nabízíme:
Zázemí stabilní mezinárodní logistické společnosti, mladý kolektiv, možnost osobní realizace, cestování v rámci ČR (popř. SR), firemní vůz, mobilní telefon i pro osobní účely, zajímavé finanční ohodnocení + bonusy odpovídající výsledkům, firemních benefity. Práce na HPP.

Místo práce: Celá ČR (i SR), především Praha a Střední Čechy

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 12. 6. 2012, 15:43

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management, Doprava
Plat
Dohodou
Lokalita
Česká republika