Obchodní ředitel – znalost AJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma pro oblast speciálních chemikálií a kompozit s působností ve střední a východní Evropě se 100% zahraniční majetkovou účastí. Společnost sídlí v Praze.

Náplň práce:
- Řízení české kanceláře a týmu s plnou odpovědností za výsledky hospodaření
- Administrativní řízení polské a rumunské kanceláře
- Přímá zodpovědnost za výsledky Generálnímu Managementu mateřské firmy
- Provádění obchodní strategie v souladu s vizí firmy, rozpočtem a marketingovými nástroji
- Pracovní místo v sídle společnosti v Praze, pracovní cesty po celé České a Slovenské republice. Pravidelné mítinky v mateřské firmě v Německu

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Schopnost pracovat s čísly
- Praxe s vedením týmu min 3 roky
- Manažerské a motivační dovednosti
- Znalost angličtiny slovem a písmem, další znalost evropského jazyka výhodou
- Časová flexibilita
- Ochota cestovat (až 50 % pracovní doby)

Zasílejte prosím životopisy v anglickém jazyce!

Nabízíme:
- Zázemí silné mateřské společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Roční podíly na výsledku hospodaření
- Pracoviště v blízkosti centra Prahy s možností parkování
- Přátelské prostředí
- Práce v motivovaném týmu
- Možnost dalšího vzdělávání

Místo práce: Sídlo Praha, pracovní cesty v ČR a SR, mítinky v mateřské firmě v Německu

Termín nástupu: Nejpozději čtvrtý kvartál 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v anglickém jazyce s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 14. 7. 2014, 12:50

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management, Finance
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2576
ekonomx 35
financex 267