Obchodní reprezentant – schůzky zajištěné firmou

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Sunnyhouse s.r.o.
Firma se již více jak dvě desetiletí zabývá nemocností české populace ve vybraných oblastech. Do domácností formou osobního poradenství přináší exkluzivní výrobky zaměřené na stabilizaci a zlepšení zdravotního stavu, zkvalitnění spánku a zmírnění bolestí.
V ČR má více než 200 000 spokojených zákazníků.
V průměru každá třetí navštívená domácnost začne využívat služeb firmy.
Spokojenost zákazníků je pro nás prvořadá, proto nám primárně záleží na kvalitě obchodních zástupců.

Náplň práce:
- osobní kontakt se zákazníkem
- zpracování a vyhodnocení zdravotní ankety
- představení a doporučení výrobků
- zajištění objednávky

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- obchodního ducha s pozitivním přístupem a zdravým sebevědomím
- chuť do práce a přizpůsobivost
- vlastní automobil
- zkušenosti v oboru – výhodou

Nabízíme:
- obchodní činnost s exkluzivními výrobky
- zákazníky zajištěné společností
- dobré finanční ohodnocení – průměrně 38.000,- Kč
- práci ve vlastním regionu
- kvalitní systém bezplatného vzdělávání
- technické vybavení - zapůjčené firmou
- práci na ŽL nebo dohodu o provedení práce

Místo práce: dle regionu

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Pro bližší informace prosím kontaktujte tel. č.: 725 610 205 – Zukalová Lenka
Vytvořeno: 3. 10. 2014, 14:34

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
žlx 118
dppx 42