Obchodní zástupce - asistent ředitele

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost OPUS Praha, s.r.o., zabývající se prodejem kancelářské techniky - specifikace zboží na www.opus.cz.

Náplň práce:
Příprava nabídek, obchodních schůzek a výjezdů, ceníků a akci pro klienty. 2-3x týdně výjezd mimo Prahu, péče o stávající klienty a vyhledávaní nových, evidence výsledků práce do databáze.

Požadujeme:
Zodpovědnost, pracovitost, poctivost, trpělivost a silné nervy, znalost práce na PC, povinná četba knížek osobního růstu, účast na školicích seminářích (1 sobota v měsíci - nehradí zaměstnavatel), znalost polského a anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:
K služebním účelům – notebook, mobil, služební auto (není určené pro soukromé jízdy). Spolupráce se zkušeným obchodním týmem (přímá spolupráce z obch. ředitelem ). Čistá mzda ve 3 měsíční zkušební době cca 15.000,-. Po její ukončení navýšení a další odměny.

Místo práce: Praha + přidělený region

Termín nástupu: 1.12.2011

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 25. 11. 2011, 14:52

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2576