Obchodní zástupce - Chlumec nad Cidlinou

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s.. Hlavním předmětem činnosti je výroba zpětných automobilových zrcátek pro autobusy, nákladní automobily a užitková vozidla. Další obory jsou výroba ruční čerpací techniky a příslušenství, kamen na tuhá paliva, trezorů, sejfů, pokladen a skříní na zbraně.

Náplň práce:
• vyhledávání nových zákazníků
• péče o stávající zákazníky
• sledování vývoje trhu a konkurence
• vyhodnocení spokojenosti zákazníků
• nabízení a prezentace výrobků a vyhledávání možné výrobní kooperace

Požadujeme:
• SŠ s maturitou
• praxe v oblasti aktivního prodeje
• prodejní a prezentační dovednosti
• znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• kladný vztah k novým technologiím a práci s výpočetní technikou
• vlastní úsudek, sebevědomí
• iniciativa s citem pro obchod
• komunikativnost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• chuť se učit

Nabízíme:
• motivující finanční ohodnocení dle výkonu
• dotované stravování
• 5 týdnů dovolené
• firemní rekreační zařízení
• telefon
• notebook

Místo práce: Chlumec nad Cidlinou

Termín nástupu: možný ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 20192019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2019, 11:26

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582
prodejx 1392