Obchodní zástupce – kapaliny pro zpracování kovů

AT OIL s.r.o. - česká výrobní firma procesních kapalin pro průmysl zpracování kovů (řezné a tvářecí emulze a oleje, prací a konzervační prostředky) hledá obchodního zástupce pro region Východní Čechy, Jižní a Severní Morava. Více informací na: http://www.at-oil.cz.

Náplň práce:
- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků v přidělené oblasti
- řešení technických požadavků zákazníků

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- znalost prostředí strojírenských provozů a zpracování kovů
- vzdělání strojírenského směru
- obchodní a vyjednávací dovednosti
- zodpovědnost a orientace na výsledky
- schopnost organizovat si pracovní program
- anglický jazyk výhodou
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:
- práci ve stabilní firmě s vlastním výrobním programem
- motivační ohodnocení
- možnost osobního růstu
- seriózní jednání
- pohyblivá složka mzdy podle výsledků prodeje
- práce na HPP, možno i ŽL
- mzda: 20 000 – 25 000 Kč

Místo práce: Východní Čechy, Jižní Morava, Severní Morava

Termín nástupu: Co nejdříve

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 5. 3. 2014, 15:25

Obor
Obchod a cestovní ruch, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
hppx 268
žlx 118