Obchodní zástupce / laboratorní technika /klinická biochemie

Pro pražskou pobočku společnosti, působící v oblasti dovozu a prodeje zdravotnické laboratorní techniky hledáme kandidáta na obchodní pozici. Pozice vyžaduje nejen obchodního ducha a dynamickou osobnost, ale především znalost a orientaci v oboru klinické laboratorní diagnostiky.

Náplň práce:
- Nabídka a prodej laboratorních přístrojů a diagnostických produktů do nemocnic v rámci ČR,
- vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí, prezentace, analýza potřeb klientů, účast na seminářích, kongresech a dalších pracovních aktivitách,
- vedení související agendy,
- přehled a monitoring trhu,
- reporting.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání příslušného směru,
- znalost analytické chemie/biochemie,
- znalost prostředí a provozu přístrojů ve zdravotnickém zařízení,
- min. 5 let praxe a relevantních zkušeností,
- organizační a komunikační dovednosti,
- aktivní znalost AJ,
- ŘP s praxí a ochotu cestovat po ČR i v zahraničí,
- pečlivost, loajalitu, spolehlivost a schopnost samostatné práce,
- orientace na výsledky a zájem učit se nové věci,
- bydliště v Praze.

Nabízíme:
- Velkou samostatnost v malém týmu stabilní společnosti,
- inovativní produkty,
- služební automobil, notebook a telefon,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- nástup dohodou / ihned.

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: dohodou / ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis v AJ i ČJ s fotografií a do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.
Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 6. 2016, 11:38

Chemie, farmacie a potravinářství, Obchod a cestovní ruch, Věda a výzkum, Zdravotnictví
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1238
chemiex 95
praxex 22
ajx 153
řpx 73