Obchodní zástupce na HPP, Plzeňský kraj

INVA Building Materials, s.r.o. s výhradním obchodním zastoupením značky SOUDAL vypisuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – Plzeňský kraj.
SOUDAL se dlouhodobě a trvale zajímá o vysoce motivované, samostatné, aktivní pracovníky, kteří mají zájem o problematiku stavební chemie a chuť pracovat v obchodní společnosti.

Náplň práce:
▪ prodej výrobků značky SOUDAL zákazníkům, kteří je přímo používají při různorodých aplikacích
▪ péče o svěřené portfolio zákazníků
▪ získávání nových obchodních partnerů
▪ poskytování poradenství k nabízeným produktům

Požadujeme:
▪ středoškolské vzdělání
▪ zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou
▪ prokazatelné prodejní úspěchy
▪ orientace na trhu stavební chemie významnou výhodou
▪ důraz kladen na znalost sortimentu
▪ samostatnost, loajalitu, vysoké pracovní nasazení
▪ velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
▪ uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
▪ motivující systém odměňování
▪ zajímavou práci v přátelském kolektivu lidí orientovaných na výsledek
▪ mobilní telefon, služební vůz pro soukromé užití
▪ školení a kurzy pro zvyšování kvalifikace
▪ odměny při pracovních výročích

Místo práce: Západní Čechy, místo bydliště - Plzeňský kraj

Termín nástupu: listopad 2012

V případě, že máte zájem ucházet se o tuto pozici, zašlete strukturovaný životopis na adresu: kariera@soudal.cz, kontaktní osoba: Ing. Alena Vávrová. Pokud Váš profil bude odpovídat uvedeným požadavkům, budeme Vás do 14 dnů od obdržení životopisu kontaktovat.
Vytvořeno: 4. 10. 2012, 15:16

Obor
Stavebnictví­, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2574