Obchodní zástupce - Pekařský technolog, region severní a východní Čechy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Zeelandia spol. s r.o. - nadnárodní výrobně-obchodní potravinářská společnost s 20letou zkušeností na českém trhu.

Náplň práce:
Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových. Aktivní prodej a podpora prodeje výrobků společnosti, praktická aplikace produktů u zákazníků.

Požadujeme:
SŠ/SOU. Vzdělání a minimálně dvouletá praxe v pekařském oboru. Bydliště ve Středočeském nebo Libereckém kraji. Schopnost samostatné kreativní práce. Nadprůměrné komunikační dovednosti a cit pro obchod. Dostatečná časová flexibilita a ochota učit se. Řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení vozidla. Znalost práce na PC.
Výhodou: Vzdělání a praxe v obchodě. Znalost pekařského a cukrářského trhu v daném regionu. Znalost anglického jazyka.

Nabízíme:
Zázemí moderní nadnárodní společnosti. Práci na HPP. Předání dosavadního trhu. Po zaškolení samostatnou práci s jistotami zaměstnaneckého poměru. Výdělek bez omezení dle dosažených výsledků. Týmovou a odbornou podporu. Služební vůz, notebook, mobilní telefon.

Místo práce: Ústecký, Liberecký, Pardubický, Královéhradecký kraj

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 5. 2011, 15:05

Obor
Obchod a cestovní ruch, Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
Dohodou
Lokalita
Ústecký kraj