Obchodní zástupce - pneuservisy a autoservisy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodně servisní společnost se sídlem v Brně, se zaměřením na technologii pro pneuservisy a autoservisy.

Náplň práce:
Přímý prodej zboží z vozidla při obchodní návštěvě zákazníka, prodej vybavení, nářadí a nástrojů pro potřeby pneuservisů, dílen na opravy pneumatik aj., průzkum trhu, identifikace nových zákazníků, péče o současné i nové zákazníky, propagace výrobků a služeb, prodej výrobků a služeb.

Požadujeme:
SŠ (popř. vzdělání ukončené výučním listem), zkušenosti z obchodního prostředí vítány, ŘP skupiny B, aktivní řidič, samostatnost, znalost práce na PC, čistý rejstřík trestů, znalost AJ, NJ nebo IJ vítána. Působnost činnosti: severní Morava (bydliště prioritně v lokalitě Třinec, popř. v okolí do cca 20km).

Nabízíme:
Perspektivní pracovní místo, odpovídající pracovní prostředky, profesionální přístup vedoucích pracovníků, odborné zaškolení, včetně následných školení pro zvyšování odbornosti, adekvátní finanční ohodnocení s podílem na zisku

Místo práce: Třinec, severní Morava

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 9. 1. 2012, 17:12

Obor
Obchod a cestovní ruch, Auto-Moto
Plat
Dohodou
Lokalita
Frýdek-Místek