Obchodní zástupce - pojišťovna právní ochrany

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s., člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany. Jediná specializovaná pojišťovna svého druhu v České republice působící na českém pojišťovacím trhu již od roku 1995 a nabízející výjimečný produkt - pojištění právní ochrany. Vybranému kandidátovi nabízíme dlouhodobé uplatnění, profesní a odborný růst.

Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání nových klientů
• Vedení obchodních jednání a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů
• Péče o stávající klienty

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Profesionalitu
• Samostatnost
• Komunikativnost
• Orientaci na výsledek
• Chuť se dále vzdělávat
• Obchodní zkušenosti (jsou vítány, ale nejsou podmínkou)
• Zájem o dlouhodobou spolupráci s naší firmou
• Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• Uplatnění ve stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru na trhu
• Zajímavou práci, ve které můžete být úspěšní a úspěch je jen na Vás
• Zázemí a know-how nadnárodní společnosti
• Ucelený systém bezplatného vzdělávání a kariérní růst
• Spolupráci formou tzv. na IČO, práce na ŽL, motivační programy a benefity,
• Časově flexibilní práci

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@das.cz
Vytvořeno: 1. 3. 2013, 15:24

Obor
Obchod a cestovní ruch, Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
ŽLx 118