Obchodní zástupce, pozice pro Východočeský kraj, Jihomoravský kraj

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma s dlouholetou tradicí, patřící k vedoucím firmám v oboru. Společnost prodává technologie určené pro označování výrobků.

Náplň práce:
Pozice obchodního zástupce v přidělením regionu. Akvizice nových zákazníků, návštěva stávající klientely.

Požadujeme:
Vzdělání minimálně středoškolské technického směru, znalost PC, Word, Excel, Powerpoint. Praxe obchodního zástupce se znalostí problematiky oboru předností. SŠ/VŠ (technické vzdělání výhodou). Kandidát musí mít technické vzdělání, dostatečnou praxi v oboru, Praxí je míněna zkušenost z výrobních závodů, kde je nutné umět navrhnout zákazníkovi technické řešení. Praxe v jednání s výrobními a technickými řediteli. Praxe v obchodě - minimálně 3 roky, samostatnost, flexibilita, dynamičnost, spolehlivost, B2B, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Uvádějte, o který region se ucházíte:
1) (Východočeský kraj, okolí Pardubic, Hradce Králové a okolí), 2) Jihomoravský Kraj (okolí Brna).

Nabízíme:
Služební auto, služební telefon, služební notebook, zázemí silné a stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, platové ohodnocení dohodou, základ od 20 000,- (dle délky praxe a zkušeností) + odměna z prodeje.

Místo práce: 1) (Východočeský kraj, okolí Pardubic, Hradce Králové a okolí)
2) Jihomoravský Kraj . okolí Brna

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 24. 5. 2012, 13:14

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2576
technikax 1239